Zmena s pomocou Herbalife

S narastajúcim celosvetovým problémom obezity sa záujem o oblasť zdravia a wellness neustále zvyšuje. V roku 2009 len v regióne EMEA predstavoval obrat v tomto odbore približne 203 miliárd dolárov.*

Chcete sa stať súčasťou úspešnej spoločnosti?
Svoj život môžete s pomocou Herbalife zmeniť od základov:

  • Naučíte sa základy správnej výživy
  • Porozumiete základom optimálneho, aktívneho životného štýlu
  • Pomôžete vašim zákazníkom dosiahnuť stanovené ciele
  • Získate nové vedomosti a nadšenie pre výrobky Herbalife

Herbalife:
Herbalife je celosvetovo uznávanou značkou, ktorá ponúka prvotriednu podnikateľskú príležitosť, zaoberá sa predajom nutričných produktov vytvorených na základe vedeckých poznatkov a s veľkým nasadením sa venuje charitatívnej činnosti s cieľom zmeniť svet k lepšiemu miestu pre život i prácu.

Herbalife je hrdou progresívnou spoločnosťou, ktorej obrat v maloobchodnom predaji dosiahol v roku 2008 viac než 3,8 miliardy dolárov. Od svojich skromných začiatkov v roku 1980 sa Herbalife za 30 rokov rozvinul v celosvetovo úspešnú spoločnosť a jeho rozvoj naďalej pokračuje!

Viac než 2,1 miliónov distribútorov vo viac ako 73 krajinách sveta si zvolilo Herbalife. Ste i vy pripravení uskutočniť takéto rozhodnutie? Vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár, aby sme vás mohli spojiť s vaším nezávislým distribútorom Herbalife.

*Euromonitor International. Potraviny a nápoje pre zdravie a wellness, maloobchodné hodnoty z roku 2009.


Herbalife ponúka preverenú príležitosť k podnikaniu


sk-SK | 19. 2. 2019 6:21:39 | NAMP2HLASPX01