Zmena životného štýlu s pomocou Herbalife

Herbalife sú ľudia, Herbalife pomáha ľuďom

Poslaním Herbalife je pomáhať ľuďom meniť ich životný štýl prostredníctvom optimálnej výživy.

Prostredníctvom výchovy a zodpovedných zmien životného štýlu pomohol Herbalife za 30 rokov svojej pôsobnosti už stovkám tisíc ľudí dosiahnuť ich ciele v oblasti regulácie váhy a optimálnej výživy. Ak sa stanete nezávislým distribútorom Herbalife, budete mať i vy príležitosť pomáhať druhým dosahovať ich sny a ciele.

Podpora
Nie ste sami. S rozvojom vášho podnikania vám pomôžeme. Každý nezávislý distribútor má svojho osobného poradcu Herbalife. Môžete mu klásť otázky, žiadať ho o radu ohľadne výrobkov a podnikania a s jeho pomocou získať individuálny plán, ako rozvíjať vlastné podnikanie.

Charitatívna činnosť
Herbalife verí v komunity a preto Mark Hughes, zakladateľ našej spoločnosti, založil nadáciu Herbalife Family Foundation. Každoročne vyberajú nezávislí distribútori Herbalife peniaze v prospech detí v núdzi a ich výchovy k správnej výžive. Viac o skvelej práci nadácie sa dozviete pod odkazom HFF worldwide tu.

Ak chcete získať viac informácií, ako sa stať nezávislým distribútorom Herbalife, vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár.


Herbalife je pomáhať meniť životy ľudí prostredníctvom optimálnej výživy


sk-SK | 19. 2. 2019 6:21:41 | NAMP2HLASPX01