Začnite zarábať s pomocou Herbalife

Zmena začína s vaším prvým predajom!

Herbalife má jeden z najlepších kompenzačných programov vo svojom odbore. Až 73% z výnosov z produktov je vyplácaných späť nezávislým distribútorom. To je považované za jeden z najlepších programov v oblasti priameho predaja.

Nezávislí distribútori môžu získať maloobchodnú i veľkoobchodnú províziu z KAŽDÉHO predaného produktu – navyše môžu svoj príjem zvýšiť o ďalšie provízie v podobe kráľovských odmien a bonusov. Výška vašich príjmov záleží len od vás!

Práca nezávislého distribútora Herbalife je flexibilnou príležitosťou s možnou úpravou podľa vášho životného štýlu. Môžete pracovať z domu a pritom si privyrábať.

Navyše máte príležitosť stať sa vychádzajúcou hviezdou medzi nezávislými distribútormi a zúčastniť sa väčšiny z fantastických udalostí a dovoleniek na celom svete. Nezávislí distribútori Herbalife vedia, že akonáhle absolvujú jednu, na ďalšej už nesmú chýbať. Atmosféra všetkých udalostí je úžasná; miesta, ktoré môžete s nami objavovať, sú jedinečné. Dovolenka Herbalife sú jednoducho nakazlivé! Presvedčte sa o najnovších udalostiach Herbalife a plánovanej dovolenke tu. Vyskúšajte životný štýl Herbalife na vlastnej koži.

Ak chcete získať viac informácií, ako sa stať nezávislým distribútorom Herbalife, vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár.

Upozornenie – Ak posudzujete alebo porovnávate podnikateľské príležitosti, majte, prosím, na pamäti, že žiadny podnikateľ, či účastník obchodnej schémy nesmie nikoho presvedčovať k uskutočneniu platby prísľubom výhod, ktoré môžu plynúť zo získavania ďalších osôb, ktoré sa zapoja do schémy. Nenechajte sa mýliť zavádzajúcimi tvrdeniami, že vysoké zisky sú ľahko dosiahnuteľné.
sk-SK | 19. 2. 2019 8:55:31 | NAMP2HLASPX01