Úspešný príbeh Herbalife

Alfonso Di Guida, nezávislý distribútor Herbalife

Pochopiť potreby vlastného organizmu je dôležité pre každého z nás. Jeden taliansky nezávislý distribútor Herbalife sa rozhodol celý svoj život zasvätiť športu a to mu vynieslo záznam až v Knihe rekordov.

Alfonso Di Guida žije v Ríme, kde pôsobí ako učiteľ telocviku a fyzioterapeut. V roku 1975 sa zúčastnil Olympijských hier v Montreale, kde sa ako reprezentant Talianska dostal až do semifinále v behu na 400 metrov. Niekoľkokrát sa stal talianskym šampiónom v behu na 400 metrov a dokonca drží taliansky rekord v štafete na 4 x 400m. V roku 1981 vyhral Európsky pohár v Záhrebe, 36 krát bol na rôznych pretekoch členom talianskeho národného tímu.

Ako Alfonso využil príležitosť Herbalife:

"Nemohol som ignorovať výrobky; výsledky hovorili samé za seba."
"Keď ma môj priateľ Gennaro Cirillo (taktiež olympijský športovec) pozval na seminár Herbalife, šiel som iba zo zdvorilosti. Skutočne som nehľadal príležitosť k podnikaniu a skutočne som nepotreboval schudnúť! Akokoľvek, na mítingu som si nemohol pomôcť, ale bol som nadšený vitalitou a energiou ľudí, s ktorými som sa stretol. Po rozhovore s niekoľkými ľuďmi toho večera a zistení, ako sa im úspešne podarilo s pomocou výrobkov Herbalife a pravidelného cvičenia schudnúť, rozhodol som sa urobiť si vlastný prieskum. Pýtal som sa ďalších ľudí, ktorým sa podarilo schudnúť, na ich stravu a cvičenie a tiež som si prečítal všetko o výrobkoch Herbalife. Nakoniec som musel prijať skutočnosť, že nutričné produkty Herbalife pomáhajú ľuďom pri regulácii váhy a k zlepšeniu životného štýlu."


"Chcel som, aby i moji priatelia a rodina mohli využívať prospešné účinky výrobkov Herbalife."
"Začal som používať výživové doplnky Herbalife a bol som prekvapený zvýšením energie. Cítil som sa rovnako ako pred dvadsiatimi rokmi, kedy som bol na vrchole svojej fyzickej kondície. Po tejto skúsenosti som sa rozhodol začať venovať činnosti nezávislého distribútora. Poznal som mnoho ľudí, ktorým mohli byť výrobky užitočné. Predstavil som Herbalife svojej rodine, ktorá vedela, že by som im neodporučil nič, čomu by som nedôveroval. Môj syn, ktorý taktiež behá na 400 m, zistil, že výrobky sú perfektné, pretože mu pomáhajú skrátiť dobu regenerácie organizmu po každom fyzickom výkone!"

"Stále mi prichádzajú noví a noví zákazníci!"
"Ako distribútor Herbalife na čiastočný úväzok dnes pracujem už viac než dvadsať mesiacov. Mnoho mojich zákazníkov sú špičkoví športovci, ktorí chápu a oceňujú kvalitu týchto produktov a účinkov, ktoré poskytujú. Väčšina mojich zákazníkov ku mne prišla na odporúčanie; je skvelé pracovať s výrobkami, ktoré sa predávajú sami, pretože skutočne účinkujú a ľuďom prospievajú. Trvalo mi len deväť mesiacov, než som dosiahol pozíciu GET tímu; tento rok je mojim cieľom Milionársky tím. Naďalej chcem pomáhať ľuďom objavovať Herbalife a využívať prospešné účinky týchto skvelých produktov!"

Prehlásenie – Príjmy tu uvedené sú príjmami tu menovaných osôb a nie sú žiadnou zárukou príjmu ďalších distribútorov, ani typickými príjmami všetkých distribútorov. Individuálne zárobky závisia od mnohých faktorov, vrátane obchodných schopností, času a úsiliu, ktoré svojmu podnikaniu venujete.


: Presvedčte sa, ako vám Herbalife môže pomôcť zmeniť váš životný štýl


sk-SK | 16.10.2021 3:15:16 | Zus2phlsb000001