Aktualizovali sme naše Zásady ochrany osobných údajov. Prosím kliknite sem ak si ich chcete teraz pozrieť.

Prečo Herbalife?

Čím sa Herbalife odlišuje od ostatných?
Kedysi mal jeden muž víziu zlepšiť kondíciu a finančnú situáciu druhých ľudí. Od roku 1980 sa vízia Marka Hughesa, zakladateľa Herbalife, rozrástla v celosvetovo uznávanú značku so sieťou viac než 2,1 milióna distribútorov, pre ktorých sa Herbalife stal spôsobom ich životného štýlu.

Ak sa rozhodnete stať nezávislým distribútorom Herbalife, môžete využívať nasledujúce výhody:


 • Lukratívny program kompenzácií
  Kompenzačný program Herbalife je jedným z najštedrejších v oblasti priameho predaja. Až 73% zo zisku z maloobchodného predaja je vyplácaných späť nezávislým distribútorom formou provízií z maloobchodného a veľkoobchodného predaja a ďalších provízií ako sú kráľovské odmeny a bonusy.
 • Zavedená a preverená metóda
  Kompenzačný program Herbalife pomáha meniť sny v skutočnosť a dlhé roky pomáha meniť životy ľudí k lepšiemu. V súčasnej dobe môžu jeho výhody využívať ľudia na celom svete.
 • Efektívne školenia
  Ako nezávislý distribútor Herbalife získate možnosť zúčastniť sa mnohých impozantných školení a dostane sa vám podpory širokej komunity blízkych distribútorov a v neposlednom rade aj neutíchajúcej podpory a poradenstva nášho, mnohými cenami oceneného, tímu pre služby zákazníkom.
 • Produkty vyvinuté na základe vedeckých poznatkov
  Základným kameňom medzinárodnej povesti Herbalife je jeho rad kvalitných nutričných produktov. Každý nezávislý distribútor môže predávať výživové doplnky a produkty na reguláciu váhy a osobnú starostlivosť vyvinuté za pomoci svetovo uznávaných vedcov a odborníkov. Ľudia zbožňujú výrobky Herbalife, pretože skutočne účinkujú.
 • Príležitosť ku zmene
  Pomáhame meniť životy ľudí k lepšiemu a to je pravdepodobne jeden z najdôležitejších aspektov, prečo byť nezávislým distribútorom Herbalife. Môžete pomôcť zlepšiť kondíciu vašich priateľov, kamarátov a známych alebo dokonca i ľudí na celom svete. Môžete sa stať súčasťou celosvetovej siete distribútorov Herbalife, ktorí doslova menia životy ľudí.

Možnosti sú neobmedzené. S pomocou Herbalife môžete dosiahnuť svoje ciele.


Staňte sa nezávislým distribútorom Herbalife a vezmite život do svojich rúk ešte dnes.


sk-SK | 13. 12. 2018 11:11:12 | NAMP2HLASPX04