Prečo Herbalife?

Čím sa Herbalife odlišuje od ostatných?
Kedysi mal jeden muž víziu zlepšiť kondíciu a finančnú situáciu druhých ľudí. Od roku 1980 sa vízia Marka Hughesa, zakladateľa Herbalife, rozrástla v celosvetovo uznávanú značku so sieťou viac než 2,1 milióna distribútorov, pre ktorých sa Herbalife stal spôsobom ich životného štýlu.

Ak sa rozhodnete stať nezávislým distribútorom Herbalife, môžete využívať nasledujúce výhody:


 • Lukratívny program kompenzácií
  Kompenzačný program Herbalife je jedným z najštedrejších v oblasti priameho predaja. Až 73% zo zisku z maloobchodného predaja je vyplácaných späť nezávislým distribútorom formou provízií z maloobchodného a veľkoobchodného predaja a ďalších provízií ako sú kráľovské odmeny a bonusy.
 • Zavedená a preverená metóda
  Kompenzačný program Herbalife pomáha meniť sny v skutočnosť a dlhé roky pomáha meniť životy ľudí k lepšiemu. V súčasnej dobe môžu jeho výhody využívať ľudia na celom svete.
 • Efektívne školenia
  Ako nezávislý distribútor Herbalife získate možnosť zúčastniť sa mnohých impozantných školení a dostane sa vám podpory širokej komunity blízkych distribútorov a v neposlednom rade aj neutíchajúcej podpory a poradenstva nášho, mnohými cenami oceneného, tímu pre služby zákazníkom.
 • Produkty vyvinuté na základe vedeckých poznatkov
  Základným kameňom medzinárodnej povesti Herbalife je jeho rad kvalitných nutričných produktov. Každý nezávislý distribútor môže predávať výživové doplnky a produkty na reguláciu váhy a osobnú starostlivosť vyvinuté za pomoci svetovo uznávaných vedcov a odborníkov. Ľudia zbožňujú výrobky Herbalife, pretože skutočne účinkujú.
 • Príležitosť ku zmene
  Pomáhame meniť životy ľudí k lepšiemu a to je pravdepodobne jeden z najdôležitejších aspektov, prečo byť nezávislým distribútorom Herbalife. Môžete pomôcť zlepšiť kondíciu vašich priateľov, kamarátov a známych alebo dokonca i ľudí na celom svete. Môžete sa stať súčasťou celosvetovej siete distribútorov Herbalife, ktorí doslova menia životy ľudí.

Možnosti sú neobmedzené. S pomocou Herbalife môžete dosiahnuť svoje ciele.


Staňte sa nezávislým distribútorom Herbalife a vezmite život do svojich rúk ešte dnes.


sk-SK | 16.10.2021 2:34:00 | Zus2phlsb000000